Bahçe Duvar Brandası

Geniş çaplı özel kullanım amaçlı bahçelerde iç kısmın dışarı ile olan görsel bağlantısını engellemek amacıyla bahçe duvar brandası kullanılmaktadır. Açık alanları bulunan işletmeler, özel bahçeler, çay bahçeleri, oyun sahaları veya golf sahaları gibi alanların dışarıdan görünmesini önlemek bahçe brandalarının temel görevidir.

Tadilata giren binalar, kazı yapılan ve çevresi tel örgü veya duvar ile çevrili açık alanlar gibi durumlarda da bahçe duvar brandası kullanılması amaca uygun olmaktadır. Devlet görevlilerinin yaptığı görünmemesi gereken çalışmalarda gizliliği sağlamak amacıyla da kullanılabilir. Soğuk hava koşullarında yırtılma, yıpranma veya ayrılma gibi olumsuz durumlara karşı son derece dayanıklı malzemelerden üretilen bahçe duvar brandalarının montajı da firmamız tarafından sağlanmaktadır.

Bahce Duvar Brandasi 1
Bahce Duvar Brandasi 2
Bahce Duvar Brandasi 3
Bahce Duvar Brandasi 4
Bahce Duvar Brandasi 5
Bahce Duvar Brandasi 6
Bahce Duvar Brandasi 7
Bahce Duvar Brandasi 8

Bahçe branda çeşitleri

Bahçe kenarı kapamak için en ideal yöntemlerden biri olan bahçe branda çeşitleri oldukça kolay kurulmakta ve gerilmektedir. Şantiyelerde ve inşaatlarda çalışma alanındaki tozun da duvar dışına çıkmasını büyük ölçüde engelleyen bahçe brandaları, depo olarak kullanılmak istenen bölmelerin de suya dayanıklı olması sebebiyle inşasında kullanılabilir.

Kumaş kısmının yanı sıra metal aksamı da en kaliteli malzemeler kullanılarak imal edilmekte ve kumaş ile birleştirilmektedir. İzolasyon seçeneği de farklı amaçlar için kullanılmasına müsaade etmektedir.  İstenen tüm ölçülerde ve modellerde imal edilerek özel amaçlarınıza en iyi şekilde hizmet etmesini sağlar. Kalın branda olarak hem izolasyonu hem de dayanıklılığıyla oldukça kullanışlı ürünlerdir.

Bahçe branda fiyatları

İstenen her duvar türüne monte edilebilen bahçe branda fiyatları da müşterilerimizle iletişim kurarak belirlediğimiz ve her iki tarafı da memnun edecek şekilde düzenlediğimiz fiyatlardır. Hem taşınması hem de montajı kolay olduğu için kısa sürede hazır hale getirilmektedir. Talebinizin ardından alan keşif çalışması yapıp, ölçüleri alıyoruz ve hızlı bir şekilde üretime geçiyoruz.

İthal kaliteli malzemeler kullanarak ürünün en dayanıklı şekilde imal edilmesini sağlıyoruz. Montajını yaptığımız ürünlerimizin uzun yıllar kullanılabilmesi ve yıpranmaması en büyük referansımız olmaktadır. % 100 müşteri memnuniyeti sağlayarak iş hacmimizi arttırdığımız son 15 yılda ülkemizin her tarafına yetiştirdiğimiz hizmetlerimizle sektörümüzdeki en iddialı firmalardan biri olma yolunda emin adımlarla ilerliyoruz.