Deniz Bariyeri

Denizlerde korunacak veya ayrılacak alanlar için kullanılan deniz bariyeri, deniz kirliliği ile mücadele için de kullanılan önemli envanterlerden biridir. Baraj, nehir, göl, deniz, plaj ve sahillerde, suyun olduğu her yerde silindir biçiminde tasarlanabilen deniz bariyerleri, sabit kalması için çeşitli ağırlıklarla yere de çivilenebilmektedir.

Genel olarak deniz kirliliği ile mücadelede, gemilerden veya deniz altı borulardan kaynaklanan petrol atıklarından korunma, yüzülebilen sularda açık suyun getireceği tehlikelerden korunma, denize salınmış yağların toplanması ve etrafının çevrilmesi, yine denizdeki katı atıkların toplanması amacıyla deniz bariyeri uygulaması çok faydalı sonuçlar vermektedir. Can güvenliğini sağlaması münasebetiyle çeşitli sektörler için tercih edilebilmektedir.

Deniz Bariyeri 1
Deniz Bariyeri 2
Deniz Bariyeri 3
Deniz Bariyeri 4
Deniz Bariyeri 5
Deniz Bariyeri 6
Deniz Bariyeri 7

Deniz Bariyeri Üretimi

Son teknolojik gelişmeler kullanılarak yapılan deniz bariyeri üretimi, su basıncı ve dalga hızından etkilenmeyecek şekilde gerçekleştirilmektedir. Dalgalarla yükselen gerilime karşı çok dayanıklı şekilde monte edilen deniz bariyerleri uzun kullanımlar için de uygundur. Müşterilerimizin özel taleplerinde cevap verebilmek için özel tasarımlar ile daima hizmetinizdeyiz.

Plaj işleten müşterilerimizin denizde yüzenlere karşı tehlikeli alanları işaretlemek yasal olarak düzenlenmesi gereken bir durumdur. Belirli yerlerde sabit durması yüzenler için çok kolaylık sağlamaktadır. Bir nevi sınır olarak da görülebilecek deniz bariyerleri güvenlik için önemlidir. Öz branda kalitesi ve güvencesiyle daima daha güvenlikli alanlar için kaliteli ürünleri tercih etmelisiniz.

Deniz Bariyeri Fiyatları

Toplam kalite yönetimine uygun olarak ürettiğimiz deniz bariyeri fiyatları maliyet hesabı yapılarak siz değerli müşterilerimizin bütçe durumları da göz önüne alınarak düzenlenmektedir. Kaliteden ödün vermeden yaptığımız üretimler garantilidir. Deniz kirliliğini önlemek, gemilerden yayılan zararlı maddelerin çevreyi tehdit etmesine mani olmak maksadıyla kullanılarak oldukça önemli bir işlevi yerine getiren deniz bariyerleri, denizdeki canlıların da sağlığını koruma hedefine ulaşılmasına yardımcı olur.

Sürekli güneş altında kalması, tuzlu deniz suyunun yıpratıcı etkisi deniz bariyerlerinin işini zorlaştırsa da iyi bir montaj ve kaliteli bir üretim, ürünlerimizi uzun yıllar kullanmanızı sağlamaktadır. En kaliteli ürünleri Öz Branda olarak karşınıza getirmeyi, memnuniyetinizi esas almayı sürdüreceğiz. Deniz bariyeri çeşitlerini incelemek için internet sitemizi ziyaret edebilir ve siparişiniz için bizimle iletişim kurabilirsiniz.