Filika Emniyet Kemeri

Gemilerden tahliyeyi sağlayan ve can kurtarıcı özelliği ile kanunen de bulundurulması zorunlu olan filikalarda, sallanmanın problem yaratmaması ve düşmenin önlenmesi için filika emniyet kemeri hayati önem taşımaktadır. Filikayı kullanacak kişilerin yaş gruplarına göre farklı ölçülerde olan emniyet kemerleri yönetmeliklere uygun renklerde olmaktadır.

Botlarda ve filikalarda hızlı seyahat esnasında güvenliği sağlamak ve tekne içindeki düşmeyi dahi önlemek için filika emniyet kemeri isimli ürünümüz çok işlevsel olmaktadır. Sürekli tuzlu deniz suyu ile temas söz konusu olduğu için kesinlikle paslanmaz materyaller kullanılmaktadır. Dayanıklılık konusunda da emniyet kemerlerinin sahip olması gereken tüm standartlara fazlasıyla sahip olmaktadır.

Filika Emniyet Kemeri 1
Filika Emniyet Kemeri 2
Filika Emniyet Kemeri 3
Filika Emniyet Kemeri 4
Filika Emniyet Kemeri 5
Filika Emniyet Kemeri 6
Filika Emniyet Kemeri 7
Filika Emniyet Kemeri 8

Filika emniyet kemeri satışı

Öz Branda olarak filika emniyet kemeri satışı konusunda müşterilerimizin maksimum seviyede memnun olması için hem kalite olarak hem de tedarik olarak tüm personelimiz ile canla başla çalışıyoruz. Denizcilik sektöründeki olası riskler düşünülerek imal edilen filika emniyet kemerleri kullanım olarak hiçbir problem yaşamamaktadır.

En önemli özelliklerinden biri de yönetmelikler tarafından istenen renklerde olmasıdır. Ağırlıklı olarak kullanılan renk turuncu olmakla birlikte siyah veya farklı renklerde de üretilebilmektedir. Kullanılan malzemenin rengi solmayacak şekilde ve uzun yıllar niteliğini kaybetmeyecek şekilde olan filika emniyet kemeri satışını firmamız ile iletişime geçerek öğrenebilirsiniz. TSE standartlarının yanı sıra denizcilik sektörüne uygun mevzuatlara da % 100 uyumlu şekilde üretilmektedir.

Filika emniyet kemeri fiyatları

Kaliteli olarak ürettiğimiz ve tüm müşterilerimizin memnun kaldığı filika emniyet kemeri fiyatları da piyasa koşullarına göre oldukça cazip olmaktadır. Bütçenizi sarsmayacak fiyatlandırma politikamız ve yine bütçenize en uygun ödeme türlerimiz ile hizmetinizdeyiz.

En kaliteli ürünlerimizden biri olan filika emniyet kemerlerinin miktarı, tedariği, fiyatları ve teslimi konusunda web sitemizdeki iletişim adreslerimizden bizlerle iletişim kurabilirsiniz. Müşteri temsilcimiz ile görüşerek talepleriniz iletebilir, ürünlerinizin ne zaman elinize geçeceğini öğrenebilirsiniz. Zamanında teslim ve dayanıklılık garantisiyle en kaliteli emniyet kemerlerine sahip oluyorsunuz. Deneyimli personelimiz amaca en uygun filika emniyet kemeri tercihi konusunda yardımcı olmaktadır. Kullanılacak malzeme ve renk konusunda tüm ayrıntıları ile bilgilendiriyoruz.