Kapela Branda

Gemilerde çeşitli malzemeleri korumak için kullanılan kapela branda, her mevsim şartlarına uygun olacak şekilde üretilmektedir. Açık denizlerde oluşan aşırı nem ve rüzgara karşı dirençli nitelikte olması sağlanmaktadır. Geminin yağışlardan ve güneş ışınlarından korunması gereken birimlerinin de kapela branda ile örtüldüğü görülmektedir.

Her türlü kullanım amacına uygun olacak şekilde kaliteli malzemeler kullanılarak üretilen kapela brandalar, Öz Branda garantisi taşımaktadır. Yırtılmaz, yıpranmaz ve parçalanmaz niteliğiyle uzun yıllar her türlü zorlu şartta kullanabileceğiniz ürünlerimizin başında gelmektedir. Gemiler ve teknelerde örtülmesi gereken ve bu araçların açık alanlarında yer alan tüm birimler kapela branda ile güven içinde korunmaktadır.

Kapela Branda 1
Kapela Branda 2
Kapela Branda 3
Kapela Branda 4
Kapela Branda 5
Kapela Branda 6
Kapela Branda 7
Kapela Branda 8

Gemi kapela branda

Personelin gemi kapela branda kullanımı hakkında bilgi sahibi olması gerekir. Büyük bir örtü niteliğinde gibi görünse de örtme biçimi, hava aldırma biçimi ve iple bağlanma şekli önem arz etmektedir. Kapela brandaların havalandırma sistemlerinin korunmasını da sağladığı düşünülürse, hava şartlarından olumsuz etkilenmemesi için bağlanması mühim olabilir.

Limanlarda ve tersanelerde de kullanıldığı görülen gemi kapela branda, yük gemilerine yüklenecek malzemelerin önceden örtülmesini ve bu şekilde vinç yardımı ile taşınmasını sağlamaktadır. Taşınacak malzemenin gizlenmesi gerektiği zamanlarda da gemi kapela brandasının önemli işleve sahip olduğu görülür. Her türlü teçhizatın kapanabildiği ve sağlam bir şekilde yerine ulaştırıldığı görülür. Büyük ebatlarda bir kılıf mahiyetindeki kapela brandalar genelde mavi renkte olmaktadır.

Kapela branda fiyatları

Kapela branda imalatı konusunda en yetkin firmalardan biri olarak kapele branda fiyatları konusunda da en iddialı ve tercih edilen firmaların başında gelmekteyiz. Gemicilik ve denizcilik sektörüne katkı sağlayacak şekilde düzenlediğimiz ücretlendirme tarifemiz, müşterilerimizin beğenisini ve takdirini kazanmaktadır.

Kapela branda fiyatları konusunda iletişime geçerek bilgilendirme talep edebilirsiniz. İstediğiniz ölçüleri ayarlayarak kesimini gerçekleştiriyor ve etrafı dikişli brandalarımızı, hizmetinizi görmek üzere teslim ediyoruz. Sert hava koşullarında da kullanabilmeniz için en iyi malzemeleri kullanıyoruz. Bu alanda sektörünün öncü kuruluşlarından olan Öz Branda firması, taleplerinizi yerine getirmek ve kaliteli ürünleri sunmak için tüm imkanlarını seferber etmektedir. Yeni müşterilerimizin çoğunluğu eski memnun müşterilerimizin yönlendirmesiyle bizimle iletişim kurmaktadır.