Körük Tente Brandaları

Akordeon şeklinde açılıp kapanabilen ve temel amacı güneş ışığından korunmak olan körük ürünümüz, yan taraflarının kapalı olması münasebetiyle, alanı yağmur suyundan da korumaktadır. Güneş ışığının balkon, işyeri ve benzeri mekanlara girmesini önlemek, kullanılan veya satışa sunulan ürünlerin-malzemelerin sararmasını veya bozulmasını engellemek amacıyla körük, günümüzde en fazla tercih edilen ürünlerimizin başında gelmektedir.

Farklı tasarımlar, modeller ve renkler ile her zevke hitap eden körükler, körüklü tente ismiyle piyasada tanınmaktadır. Dilediğiniz modeli ve rengi farklı seçenekler ekleyerek talep edebilirsiniz. Restoranlar, kafeler, oteller, manavlar, marketler ve buna benzer birçok işletmede genişliği maksimum 6 metre olacak şekilde dizayn edilmektedir. Altı metrelik ölçü daha dayanıklı olmasını sağlamaktadır.

Koruklu Tente Branda 1
Koruklu Tente Branda 2
Koruklu Tente Branda 3
Koruklu Tente Branda 4
Koruklu Tente Branda 5
Koruklu Tente Branda 6
Koruklu Tente Branda 7
Koruklu Tente Branda 8

Körüklü Tente

Birçok farklı sektörde kullanılan körüklü tente, raylı, mafsallı veya sabit modellerde olabilmektedir. Demir profil veya alüminyum profil tercihleriyle çok amaçlı kullanım için uygundur. Profilin yapısı kullanılacak çalışma alanına göre ve müşterilerimizin taleplerine göre değişiklik göstermektedir. Açılıp kapanma sistemi son derece sağlam ve kaliteli olan körüklü tenteler uzun yıllardır kullanılagelen ürünlerimizin başında gelmektedir.

Öz Branda olarak körüklü tente imalatı ve montajında kalitemiz ve fiyatlarımızda en iddialı firmalardan biriyiz. Sektörde edindiğimiz 15 yıllık deneyimle, müşterilerimizin taleplerini eksiksiz yerine getiriyor ve olası problemlerde pozitif iletişimle ürünümüze sahip çıkıyoruz. Garantili olarak montajını yapıyor ve arıza durumlarında yardımınıza koşuyoruz.

Körüklü Tente fiyatları

Çok farklı alanlarda güneş ışığının bölüme girmesini önlemek amacını taşıyan körüklü tente fiyatları, en uygun şekilde sunulmaktadır. İstediğiniz zamanda teslimini gerçekleştirdiğimiz körüklü tenteler, kaliteli malzemeler kullanılarak imal edilmektedir. Üretimde kullanılan tüm materyaller teknolojik olarak geliştirilmiş ve üstün özelliklere sahip niteliktedir.

Tam vaktinde ve bütçenizi zorlamayacak fiyatlarla sunulan körüklü tenteler, uzun yıllar kullanabileceğiniz, güneş ışığına dayanıklı ürünlerdir. Öz Branda firması olarak en kaliteli ürünleri tamamen profesyonel bir süreç izleyerek oluşturuyoruz. TSE standartlarına uygun olan körüklü tenteler, uluslararası standartlar da göz önüne alınarak üretilmektedir. En kaliteli ürünleri en uygun fiyatlar ve en cazip ödem koşullarıyla sunan firmamız, müşteri memnuniyeti temelli çalışmaktadır.