Sundurma Brandaları

Binaların sundurma bölümlerinin kapanmasını sağlamak ve böylelikle ısı korunumunu hedef alarak yalıtıma katkı sağlamak amacıyla sundurma brandaları kullanılmaktadır. Bölümü tamamen duvarla örüp kapatmak yerine, farklı bir konsept ve estetikle branda ile kaplamak daha cazip gelmekte ve daha kullanışlı olmaktadır.

Dilediğiniz modeller üzerine çalışmalar yapıp istediğiniz alanın şık bir şekilde kaplamasını yapıyoruz. Dayanıklı olması nedeniyle montajından sonra uzun seneler kullanabileceğiniz, çeşitli güvenlik önlemleri olan sundurma brandaları TSE standartlarında üretilmektedir. En kaliteli malzemelerin kullanıldığı ürünlerimizin çeşitli dayanıklılık testleri yapılmakta ve garantili şekilde teslimi sağlanmaktadır. Özellikle çelik galvaniz kanatlarla ömrün uzatacak nitelikleri entegre ediyoruz.

Sundurma Brandasi 1
Sundurma Brandasi 2
Sundurma Brandasi 3
Sundurma Brandasi 4
Sundurma Brandasi 5
Sundurma Brandasi 6
Sundurma Brandasi 7
Sundurma Brandasi

Sundurma brandası fiyatları

İşyeriniz, atölyeniz, ofisiniz, müstakil eviniz veya apartman dairenizin özel amaçlı bölgelerinden biri olarak dizayn etmek istediğiniz bölümlerinde kullanılacak sundurma brandası fiyatları gayet makul seviyelerdedir. Ücret politikamızı müşteri memnuniyeti odaklı oluşturarak mevcut şartlardan mümkün olduğu kadar olumsuz etkilenmemenizi sağlamaya çalışıyoruz.

Sundurma brandası fiyatları konusunda toplu alışverişleriniz için en uygun ödeme koşullarını oluşturuyoruz. Kaliteli malzemelerden üretilen tüm ürünlerimiz gibi garantili şekilde teslim ederek, herhangi bir aksaklık durumunda garanti şartlarını uyguluyoruz. Uzun sürecek alışverişimizin temellerini sağlam atarak, memnun kalmanızı ve yatırımınızı pozitif değerlendirmenizi sağlıyoruz.

Su geçirmez sundurma brandaları

Her ölçüde ürettiğimiz ve modelleri hakkında fikrinize başvurduğumuz su geçirmez sundurma brandaları, en yüksek kalitede ve standartta olmaktadır. Dar alan veya geniş alan sundurmalarda arklı konseptlerin uygulandığı çalışmalarımızda özel olarak güvenlik tedbiri alarak, değerli eşyalarınızın korunmasını sağlıyoruz.

Yanmayan ve üzerinde alevlerin ilerlemesi mümkün olmayan nitelikte üretilen dayanıklı brandalarımızı web sitemizden inceleyebilirsiniz. Ülkemizin en gözde branda-tente firmalarından biri olmak amacıyla çıktığımız bu zorlu süreci başarıyla atlatmamızı sağlayan tüm çözüm ortaklarımıza ve müşterilerimize teşekkürü bir borç biliriz.

En kaliteli sundurma brandaları, körükler, bahçe duvar brandası, deniz bariyeri, branda perde sistemleri ve filika emniyet kemerleri ile hizmetinizdeyiz. Her sektör için uygun brandalarımız ve tentelerimizle işlerinizi kolaylaştırmaya ve mekanınızı güzelleştirmeye devam edeceğiz. Daha ferah ve değer içeren ortamlar için Öz Branda ailesi olarak yanınızdayız.