Forklift Brandası

İş makineleri içinde en fazla kullanılanlardan birisi olan forkliftlerin sürücü bölmesinin etrafını kapatmaya yarayan forklift brandası, sürücüyü tozdan ve diğer benzeri etmenlerden korumayı amaçlamaktadır. Fermuarlı yapısı nedeniyle kolay şekilde açılabilen forklift brandalarının ön kısmı kullanıcının önünü görebilmesi amacıyla camdan imal edilmektedir.

Forklift sürücüsünün görüş açısını kapatmayacak nitelikte olan brandalar, sürücüye gelebilecek herhangi bir tehlikeyi de bertaraf etmiş olmaktadır. Taşınacak malzemenin özelliğine göre forklift brandası avantaj sağlamaktadır. Ölçüsü alınıp imal edilen ve kaliteli malzemelerden üretilen brandalar uzun süre kullanımda kalmaktadır. Dışarıdan gelebilecek tehlikeli etmenlere karşı da dirençli olmaktadır. Ön kısmındaki cam bölme PVC özelliğindedir.

Forklift Brandasi 1
Forklift Brandasi 2
Forklift Brandasi 3
Forklift Brandasi 4
Forklift Brandasi 5

Forklift Brandası Üretimi

Forklift aracında iskeletten yardım alınarak çevrelenen forklift brandası üretiminde en fazla dikkat edilen faktörlerden birisi gerilmeye ve yırtılmaya karşı sağlam olmasıdır. Kaliteli fermuarlar ile de dayanıklılığı arttırılmaktadır. Açılma ve kapanma özelliği ile daha fonksiyonel kullanılabilmektedir. Yaklaşık 650 derecelik bir ısıyla yapıştırılan forklift brandası açık alanlarda rüzgardan korunmayı da sağlar.

Sürücüyü koruduğu kadar forkliftin orijinal yapısı da korunmaktadır. Forkliftin temiz kalmasını da sağlayarak personele zaman kazandırır. Forklift brandasının araca montajı yaklaşık 60 dakika kadar sürmektedir. Montajı Öz Branda olarak garantili şekilde sağlamaktayız. Teslimatını gerekli testleri tamamladıktan sonra gerçekleştiriyoruz. Deneyimli personelimiz aracılığıyla gereken tüm kontrolleri yapıyoruz.

Forklift Brandası Fiyatları

TSE onaylı olarak üretilen forklift brandası fiyatları piyasa koşulları düşünülerek düzenlenmektedir. Değerli müşterilerimizin talepleri göz önünde bulundurularak Öz Branda garantisiyle sunulan tüm ürünlerimiz gibi forklift brandaları da göz kamaştıran tasarımlarla hizmetinize sunulmaktadır.

Forklift filosu bulunan büyük işletmelere toplu alımlarda gereken ödeme kolaylıkları sağlanmaktadır. Tüm forklift markalarına uygun şekilde tasarımlarımız yapılmakta ve montaj gerçekleştirilmektedir. Aracınıza en uygun ve doğru branda seçimi için ilgili bölümlerin ölçüsü alınmakta ve üretim departmanımıza bildirilmektedir.

Forklift markanız ne olursa olsun en doğru ve dayanıklı seçimler için Öz Branda olarak 7/24 hizmetinizdeyiz. En kaliteli kumaşlar kullanılarak yapılan branda ve tentelerimiz müşterilerimizin memnuniyetiyle karşılanmaktadır. Sektörümüzde edindiğimiz 15 yıllık tecrübe ile daima sizlerin yanında olmaya devam edeceğiz.