Kurumsal

Sektörümüzde 20 yıla yakın edindiğimiz deneyimle en kaliteli ve dayanıklı ürünleri değerli müşterilerimize ulaştırmanın haklı gururunuz yaşıyoruz. Kamyonet brandası, şeffaf kapama brandası, mafsallı branda, deniz bariyerleri, forklift, sundurma branda, filika ve gemi ambar brandası ile perde sistemi çalışmalarımızla ürettiğimiz tüm ürünler katma değer açısından firmanızın misyonuna katkı sağlamaktadır.

En yeni tasarımlar, estetik görünümler ve her mevsime özgü kapama çalışmalarıyla çağdaş ve ferah mekanlar oluşturuyoruz. Sektörümüzün öncü kuruluşlarından biri olarak oldukça geniş bir ürün skalasına sahip firmamız, bu alanda her zaman aranılan bir firma olmuştur.

ozbranda kurumsal

Sürekli gelişim ve değişim ilkesine bağlı kalarak hizmet içi eğitimlerimizle personelimize sürekli yeni bir bakış açısı kazandırarak, çağımızın en yeni buluşlarını sizlerle buluşturmayı şiar edindik. Bunun için gece-gündüz ayırt etmeden hizmetimizi sürdürüyoruz.

İş güvenliği ve işçi sağlığı alanında tüm çalışanlarımızın periyodik sağlık kontrolleri yapılmaktadır. İş kazalarını önlemek adına iş güvenliği uzmanımız ile birlikte tüm önlemler alınmakta, daima sıfır kaza ve yaralanma hedeflenmektedir.

Tüm bu çalışmalar sonucunda branda-tente sektöründe uygun anlaşmalarla tüm müşterilerimizin memnun olmasını sağlayarak, müşteri potansiyelimizi 15 yıldır yaptığımız gibi sürekli arttırmayı hedefliyoruz. Yalnızca ülkemizde değil uluslar arası arenalarda da ülkemizi en iyi şekilde teslim edecek kaliteyi oluşturarak, milli ve manevi değerlerimize katkı sunuyoruz. Öz Branda firması müşteri memnuniyeti ilkesini daima temele alarak hareket etmekte, iş ortaklıklarını ortak değerler çatısı altında sürdürmektedir.

Vizyon

Yeni teknolojik gelişmeleri izleyerek sürekli kendini geliştiren bir firma olmak,  müşterilerimiz açısından en pragmatik çözüm ortaklıkları oluşturmak, ulusal ve uluslar arası platformlarda adından söz ettiren bir marka olmaktır.

Misyon

En kaliteli ürünleri en uygun fiyatla sunarak, uzun süre dayanıklı niteliğini kaybetmeyen ürünlerle müşterilerimizin beklentilerini en yüksek düzeyde karşılamaktır.

Kalite Politikamız

  • Öz Branda firması olarak maliyeti en aza indirgeyerek müşterilerimizin beklentilerini ve taleplerini bütçelerini sarsmadan karşılamak
  • Toplam kalite yönetimi felsefesi çerçevesinde iş sağlığı ve güvenliği kurallarına uygun şekilde üretim sürecini değerlendirmek,
  • Çalışanlarımızın öz disiplin kazanmalarını sağlayarak, kurum kültürü oluşturmak,
  • Müşterilerimizin güvenini kazanmak için en kaliteli ve dayanıklı ürünleri sunmak